Vakuové sáčky a fólie a ostatní služby: Ostatní služby

Ostatní služby

Ke spokojenosti zákazníka zajišťujeme komplexní služby v oblasti prodeje a servisu strojů pro veškerá odvětví průmyslu.

V případě zájmu jsme schopni nabídnout i další zařízení, jako jsou například obchodní váhy, impulsní svářečky, flow pack, balení do smrštitelné fólie, aj. 

Pro více informací či v případě zájmu nás neváhejte konaktovat. 

 

 

Prodej a servis
Dodávka nového či second hand stroje, jeho instalace a uvedení do provozu, zaškolení obsluhy, následný záruční a pozáruční servis. Servisní práce realizujeme i na jiné, než námi dodané stroje. Zajišťujeme poradenství i technickou podporu. 

Stálá péče o zákazníka
Dodávky spotřebního materiál, zajištění potřebných náhradních dílů i do 24 hodin, rezervní množství vždy skladem. Prodej veškerého obalového materiálu.

Repasované stroje a bazar
Výkup použitých potravinářských strojů za hotové i protiúčtem.

Engineering
Odborná pomoc k zabezpečení přípravy a realizaci staveb, stavební a technický dozor, technická pomoc při řešení reklamací, apod.

Leasing
Možnost možnost koupě formou leasingu nebo splátek bez navýšení ceny.

 

 

VÁŽÍCÍ A ETIKETOVACÍ SYSTÉMY

Kontrolní, obchodní, průběžné etiketovací váhy, které jsou vhodné do obchodního i průmyslového prostředí, a to s tiskem, nebo bez tisku. Můžeme nabídnout obchodní váhy, váhy pro restaurace či potravinářské řetězce.

DIGI SM 5100

Váhy série DIGI SM 5100 jsou svojí funkčností předurčeny k používání i v nejnáročnějším prostředí. Nabízí vysokou efektivnost za velmi zajímavou cenu. Model bez sloupku má široké uplatnění nejen v zázemí prodejen. Tiskne etikety i účtenky a je možné doplnit ji o pokladní šuplík.

 

 

IMPULSNÍ SVÁŘEČKY 

Jednoduché pofesionální stroje na výrobu a svařování sáčků. Všechny typy jsou standardně vybaveny regulátorem času sváření podle typu a tloušťky fólie. 

 

SEALBOY 

Impulsní svářečka s možností ořezu fólie. Jednoduchým sklopem ramene svaříte fólii či sáček v síle až 250 mic. K dispozici je široká paleta přístrojů s různou délkou čelistí a příslušenství, např.: pracovní deska, svár s kódem, válečkový odvin fólie.

SEALBOY MAGNETA

Ruční impulsní svářečka s možností ořezu fólie a magnetickým přidržením svařovacího ramene vhodná pro fólie s PE A PP. Doba svařování je nastavitelná časovačem. Při sklopení ramene vnitřní magnetický zámek zaručuje požadovaný tlak po celou dobu svařování a chladnutí. Všechny modely jsou dodávány s řezacím jezdcem, kterým obsluha snadno uřízne fólii za svárem. Výsledný vzhled uzavařených balíčků je tím sjednocen.

SEALMASTER MAGNETA

Stroj s čelistí na dvou kloubech s elektromagnetem, který zaručuje přidržení čelisti při ručním sklopení. Tím je dosaženo kvalitního sváru fólií. Standartně dodáván s bezpečným zabudovaným řezacím mechanizmem. Možné příslušenství -nožní uzavírání řetězem nebo lankem, elektricky ovládaný nožní spínač (doporučeno), stojan a pracovní deska, dvojitý nebo bi-aktivní svár.

STROJE PRO BALENÍ DO SMRŠTITELNÉ FÓLIE 

Stroje pro zatavení a smrštění folie či sáčku kolem baleného výrobku, komorové a tunelové modely.

 

DIBIPACK 3246 EVO 

Komorový balící stroj je vysoce výkonný díky plně elektronickým ovládacím prvkům. Svařovací rameno je ovládáno pomocí elektromagnetu, vybaven programovatelnou řídící jednotkou (možnost nastavení až 8 programů). Balící výkon 5-9 balíků za minutu (dle zručnosti obsluhy). Celkové rozměry stroje 1085x650x550mm.

DIBIPACK 4255 

Poloautomatický, komorový balící stroj, je jednoduchý, spolehlivý a má univerzální využití. Je vybaven programovatelnou řídící jednotkou. Balící výkon: 5-10 balíků/min. (dle zručnosti obsluhy). Celkové rozměry stroje 1350x800x620mm.

DIBIPACK 6084

Poloautomatický, komorový balící stroj, je jednoduchý, spolehlivý a má univerzální využití. Je vybaven programovatelnou řídící jednotkou. Svařovací rameno je ovládáno pomocí elektromagnetu. Balící výkon 5-9 balíků za minutu (dle zručnosti obsluhy). Celkové rozměry stroje 1850x950x930mm.

ECOPAC 500 a 650

Kompaktní, praktická řada ručních balicích strojů různých velikostí, schopných snadno a ekonomicky zabalit širokou škálu produktů (lahve, sklenice, plechovky, krabice atd.). Mezi základní vlastnosti patří elektronická regulace teploty, ohřev vzduchu v tunelu pomocí žebrových elektrických odporů, dopravníkový pás v galvanizovaném ocelovém tunelu. Změna formátu produktu je opravdu snadná a rychlá.

FLOW PACK HORIZONTÁLNÍ STROJE 
Automatické stroje pro balení do fólie, kde je sáček tvořen jedním podélným a dvěma příčnými sváry.

 

BEZKOMOROVÉ BALIČKY 
Vakuové balicí stroje s možností plnění inertním plynem. Vhodné pro velkoobjemová balení, kde nelze využít klasické komorové baličky. Široké využití ve všech oborech průmyslu.

 

RUČNÍ BALIČKY PRO BALENÍ DO MISEK 
Stroje určené pro balení potravinářských výrobků za použití vakua a modifikované atmosféry. Výhodou je nízká investice, variabilita matric a snadné programování. Na stroji lze balit misky z různých materiálů od většiny výrobců, různých velikostí a tvarů. Samozřejmostí je přesný ořez fólie kolem misky.

Zajímá vás více informací? Kontaktujte nás

Jméno:

Email:

Zpráva:

Pole označená jsou povinná