Stroje a linky pro balení do misek: ItalianPack Olympus

ItalianPack Olympus

Olympus je stroj pro balení do prefabrikovaných misek PP, PET, PS, CPET, AL apod., v rozměrech dle výběru zákazníka. Je vhodný pro středně velké výrobny, kde je požadavek na balení pod vakuem – SKIN a/nebo do ochranné atmosféry – MAP, např.: maso, sýry, hotová jídla, zelenina, ryby apod.

Karuselový systém balení má tu výhodou, že ve chvíli, kdy stroj pracuje v režimu balení v jedné komoře, může obsluha naplnit druhou komoru, aby byla připravena ihned po dokončení cyklu v první komoře a pokračovat bez prodlevy balení v komoře druhé.

Tento stroj je vybaven ovládáním PLC Omron s dotykovou obrazovkou. Zobrazení je v textovém i grafickém režimu, díky čemuž je nastavení a obsluha jednoduchá a intuitivní.

Standardně je stroj vybaven automatickým převíjením fólie a přesným konturovým ořezem fólie kolem misky s peelovými rohy pro jednoduché otevření balíčku. Výměna jednotlivých formátů je velmi rychlá, a to cca 2 minuty.

Komponenty stroje jsou od renomovaných světových značek jako Siemens, SMC, Busch, apod. Nabízíme záruční i pozáruční servis včetně obstarání náhradních dílů.

Videa

Olympus 
Rozměry stroje  [mm] 1106x1055x1509 
Pracovní výška [mm] 850
Max. rozměr misky [mm] 400x310 (565x340)
Max. hloubka misky [mm] 120
Max. šířka fólie [mm] 370
Doba cyklu [s] 25-30
Napětí  400V-3f-50Hz
Příkon [kW] 2,4 - 3,6
Vývěva BUSCH  [m3] 63
Hmotnost [kg] 320
Tlakový vzduch 6 bar

  • fotobuňka adresně potištěné fólie v režimu MAP
  • vozík pro snadnou výměnu svařovací hlavy
  • kyslíková vývěva pro balení syrového masa
  • silnější vývěva pro vyšší výkon (skin vždy s vývěvou 63 m3)
  • integrovaný kompresor

Zajímá vás více informací? Kontaktujte nás

Jméno:

Email:

Zpráva:

Pole označená jsou povinná