Impulsní svářečky

IMPULSNÍ SVÁŘEČKY FÓLIÍ A SÁČKŮ

Jednoduché pofesionální stroje na výrobu a svařování sáčků. Všechny typy jsou standardně vybaveny regulátorem času sváření podle typu a tloušťky fólie. 

 

SEALBOY 

Impulsní svářečka fólií s možností ořezu fólie. Jednoduchým sklopem ramene svaříte fólii či sáček v síle až 250 mic. K dispozici je široká paleta přístrojů s různou délkou čelistí a příslušenství, např.: pracovní deska, svár s kódem, válečkový odvin fólie.

SEALBOY MAGNETA

Ruční impulsní svářečka fólií s možností ořezu fólie a magnetickým přidržením svařovacího ramene vhodná pro fólie s PE A PP. Doba svařování je nastavitelná časovačem. Při sklopení ramene vnitřní magnetický zámek zaručuje požadovaný tlak po celou dobu svařování a chladnutí. Všechny modely jsou dodávány s řezacím jezdcem, kterým obsluha snadno uřízne fólii za svárem. Výsledný vzhled uzavařených balíčků je tím sjednocen.

SEALMASTER MAGNETA

Stroj s čelistí na dvou kloubech s elektromagnetem, který zaručuje přidržení čelisti při ručním sklopení. Tím je dosaženo kvalitního sváru fólií. Standartně dodáván s bezpečným zabudovaným řezacím mechanizmem. Možné příslušenství -nožní uzavírání řetězem nebo lankem, elektricky ovládaný nožní spínač (doporučeno), stojan a pracovní deska, dvojitý nebo bi-aktivní svár.

Zajímá vás více informací? Kontaktujte nás

Jméno:

Email:

Zpráva:

Pole označená jsou povinná