Fólie na balení potravin

Nabízíme fólie pro balení jídel do misek. Zatavovací fólie jsou určené pro čerstvé maso, měkké i tvrdé sýry, čerstvé ryby, jakož i mražené potraviny, ready meal produkty a nejrůznější průmyslové výrobky, a to od základních typů až po vysoce bariérové pro nejvyšší ochranu výrobku. Jak v transparentní formě, tak s potiskem. Všechny naše zatavovací fólie jsou zdravotně nezávadné a jsou určeny a schváleny pro styk s potravinami. Veškerá dokumentace je samozřejmostí.

Termoformovací fólie (PA/PE/PEEL) Termoformovací fólie (PA/PE/PEEL)

Nejpoužívanějším typem jsou vícevrstvé PA/PE fólie. Jedná se o bariérové fólie určené pro balení do vakua nebo ochranné atmosféry na automatických termoformovacích linkách. Nabízíme širokou škálu velikostí a tloušťek fólií. Vysoce kvalitní vlastnosti našich fólií pomáhají ochránit a prodloužit životnost výrobku a udržet v něm všechno aroma.

Dle požadavků zákazníka lze dodat termoformovací a tvrdé fólie s PEEL efektem pro snadnější odtržení fólie od misky či ANTIFOG efektem, který zabraňuje zamlžení misky.

Tvrdé fólie pro termoformováníTvrdé fólie (APET/PE)

Vícevrstvé bariérové fólie APET/PE nebo monofólie APET používané pro tepelné tvarování spodních misek v tloušťkách od 200 mic do 700 mic.

Fixační fólie (stretch fólie) Fixační fólie

Tzv. stretch fólie / smršťovací / smrštitelné fólie se používají pro fixaci zboží na paletách. Nabízíme fólie ruční i strojní.

Zajímá vás více informací? Kontaktujte nás

Jméno:

Email:

Zpráva:

Pole označená jsou povinná