PDF ke stažení

CHEMPACK BH-08 PC servo

Přehled kategorií > Flowpack - horizontální balící stroje

Obrázek produktu
Balící automat BH-08 PC servo je kontinuelně pracující, počítačem řízený stroj, poháněný dvojicí servomotorů a jedním asynchronním motorem. Umožňuje rychlé prestavění na jiný výrobek.

Určený pro zákazníky se širokým sortimentem výrobků, kde sa projeví jeho flexibilita. Zadávání parametrů je přes kontaktní displej typu "touch screen". Programové vybavení stroje umožňuje volbu komunikačního jazyka - německý, anglický, polský, ruský... Teplota příčného a podélného sváru je integrovaná do programu a zadává se spolu s parametry balených výrobků do paměti počítače. Je možné naprogramovat až 99 výrobků.

Umožněje také komunikaci s různými technologiickými zařízeními pro možnost včlenění do poloautomatických či automatických balících linek.

Obrázek komory

Možnost jednoduchého připojení najrůznějších periférních zařízení pro širší použití stroje:

- tepelná perforace s volitelnou šířkou perforace, vyvinutá speciálně pro balení produktů které musí "dýchať" - teplé pekárenské výrobky, zelenina
- aplikátor inertního plynu pro prodloužení trvanlivosti výrobků (sýry, plněné bagety, záviny)
- zakládání do sváru - zařízení na založení fólie přečnívající přes obrys šířky výrobku. Má význam pro vysoké, pravidelné výrobky, kde zlepšuje celkový vzhled zabaleného výrobku a jeho vymezení uvnitř obalu.
- datumovačky (páska, rotační matrice dry-touch, ink-jet)

 

Vhodný pro balení výrobků pravidelných tvarů a vyhovující pevnosti:

- potravinářské a pekárenské výrobky (např. salámy, chléb, knedle, cereální výrobky, obložené bagety... )
- zelenina (paprika, rajčata, drobná zelenina na táccích...)

- technické výrobky
- multipacky

 


Další výrobky v kategorii:


Copyright 2008 © | Klape, s.r.o.