PDF ke stažení

DIGI DPS 700

Přehled kategorií > Váhy > s tiskem etiket / účtenek

Obrázek produktu

Průmyslová etiketovací váha DIGI DPS-700 má stejně, jako všechna zařízení DIGI z řady 700 obrazovku s barevným dotykovým displejem a velkou výhodu v použití PC systému.

PC systém (procesor Intel Celeron 950 MHz, 20 GB Hard disk, 256 MB paměti RAM) používá operační systém Windows XP a umožňuje tak uživateli snadné a přehledné ovládání stroje.


Obrázek komory

Výhodou PC systému je možnost používat pro tisk etiket jakýkoliv typ písma z Windows, popř. si nové typy písma nainstalovat a zvýšit tak vizuální přitažlivost etikety. Do systému lze samozřejmě nahrávat i libovolné obrázky z digitálního fotoaparátu, skeneru nebo PC. Velmi názorná je i nápověda, která pomocí videí radí obsluze s programováním, výměnou etiket, údržbou nebo hledáním závad. Co se týče komunikace – lze stroj pomocí ethernetu připojit na systém u zákazníka.

U tohoto zařízení, stejně jako u všech z řady 700, lze využít tzv. JOB MOD - stroj poté pracuje na základě rozvrhu práce - objednávek do něj zaslaných. Obsluha tedy do procesu výběru a zpracování zasahuje minimálně, čímž se výrazně sníži možnost zanášení chyb. Výsledky vážení jsou na úrovni subtotálů, nebo grandtotálů průběžně ze strojů odesílány zpět do řídicího centra, takže jsou vždy k dispozici okamžité údaje o zboží, které je již zpracováno a připraveno k expedici.


Další výrobky v kategorii:


Copyright 2008 © | Klape, s.r.o.